На Заводській встановили гойдалки для діток

На прибудинковій території багатоповерхових будинків по вулиці Заводська 46 та 48 було проведено встановлення дитячих гойдалок.

В минулому році депутатка округу Шевченко Наталія Олександрівна писала проєкт на конкурс Бюджет участі селища Немішаєве, який передбачав встановлення дитячого майданчика. На жаль, мешканці будинків голосували не активно, тому майданчик не отримав належної підтримки і фінансування.

В 2019 році в рамках бюджету, передбаченого на благоустрій селища, було вирішено встановити гойдалки на вище зазначеній території.

Найближчими місяцями стартуватиме третій Конкурс проєктів, який передбачатиме можливість отримати 30 тисяч гривень з селищного бюджету на реалізацію власних соціальних ініціатив немішаївців. Взяти участь у конкурсі просто: потрібно написати якісний проєкт та  розповісти про нього якомога більшій кількості немішаївців, щоб вони підтримали його на голосуванні. Усі ідеї будуть втілюватися в 2020 році. Анонс початку конкурсу буде обов’язково опубліковано в наступних випусках Немішаївських новин.