Відсвяткували День родини на славу!

08 липня Україна святкує День родини. З нагоди цього дня в Немішаєві на площі біля Інституту картоплярства відбулися святкові заходи для дітей та дорослих, за фінансової підтримки Немішаївської селищної ради, Центру розвитку дитини Happy Kids, та організаційної підтримки Немішаївської міської бібліотеки та Арт студії “AS”.

Вперше в селищі відбулося дитяче та доросле караоке з традиційним відбором та призами, молодіжний квест, танцювальний флешмоб.

Ведучими свята були Катерина Андрієнко та Адель Стрембіцька, котра також виступила ведучою караоке та співорганізатором свята разом з Іриною Коваль та Анною Васьковською.

Участь в заході прийняли й інші організації, мешканці та гості селища:

• спортклуб Energy Drive та тренер Артем Виборний, які провели богатирські ігри, на яких татусі змагалися за звання найсильнішого, а також надали подарунки переможцям;
  • карате клуб ІДЖІ та Жання Кузьменко, які подарували чудовий виступ юних каратистів та абонементи на безкоштовні заняття для дітей;
  • мистецький центр Етюд та Катерина Трепацька з танцювальним флеш-мобом, який так сподобався дітям;
  • Руслан Білякович, що став фотографом свята;
  • центр розвитку та дозвілля “Життя прекрасне”, які провели безкоштовний майстер-клас по створенню комашок з фетру та малювали чарівні малюнки фарбами для аквагриму;
  • майстерня Велогараж – проведення дитячих велоперегонів;
  • Єлизавета Ноткова,  яка відкрила свято з піснею “Мої батьки”;
  • Юліанна Туржанська з запальним східним танцем;
  • вокальна студія RD Voice з чарівними піснями.

Організатори свята висловлюють щиру подяку усім присутнім! Ми довели, що Немішаєве й справді дружна родина!

Фото з заходу можна переглянути за посиланням: https://www.facebook.com/pg/114664775585154