На базі коледжу працює літня навчально-польова школа

11 липня до літньої профільної школи Київського Палацу дітей та юнацтва, що з початку липня працює на  території Немішаївського агротехнічного коледжу, завітав Немішаївський молодіжний парламент.

В рамках візиту учасники школи зводили гостей на ставки і продемонстрували, як робили аналізи води на вміст кисню та важких металів, в лабораторіях похвалилися сучасним обладнанням, мікроскопами, реактивами, які придбані в останні два роки, а квадрокоптеристи показали чергового дрона, зібраного своїми руками і навченого літати.

Протягом двох тижнів столична молодь проведе низку досліджень: біохімічних, мікробіологічних, крім того психологи підготували для учасників матеріали для тренінгу на командоутворення, а квадрокоптеристи апробували місцевий стадіон для польотів та гонок дронів. Юні дослідники вже познайомилися з роботою лабораторії біотехнології, мікроклонального розмноження, відвідали термостатне приміщення для вирощування рослин Інституту картоплярства.

Перед учнями профільної школи поставлені важливі завдання – вивчити стан грунтів і нанести їх на електронну мапу селища, проаналізувати стан води у річці та допомогти в її очищенні. Результати виконаних завдань, спрямованих на розвиток селища, будуть передані громаді Немішаєвого.