Молодіжний парламент – паровозик, який зміг!

22-25 вересня 2017 року у місті Славутич пройшов щорічний фестиваль Золота осінь Славутича, який місцеві звикли лагідно називати ЗОСЯ. Цього року Немішаївський молодіжний парламент було запрошено до ЗОСІ в рамках навчального візиту до Славутича спільно з Клубом людей старшого віку Надія, що відбувся в серпні.

ЗОСЯ – не просто фестиваль. Для того, щоб прийняти участь, члени парламенту поділилися на команди за різними напрямками: преса, фото, телебачення, інформаційні технології, дитяча демократія. На кожен напрямок необхідно було підготувати домашнє завдання, а також активно брати участь у заходах протягом самого фестивалю.

Від досвідчених учасників стало відомо, що новачкам ніколи не щастить зайняти призові місця. Мовляв, навіть не сподівайтесь! І це стало саме тим викликом, який об’єднав парламент, змусив зібратися з силами та показати, на що здатні немішаївці!

Результат не забарився! Вони це зробили!

• номінація Преса – спеціальна премія «за професійне зростання та волю до перемоги»;
  • номінація Фото – спеціальна премія;
  • номінація Інформаційні технології – ІІІ місце;
  • номінація Дитяча демократія – ІІ місце.

Вітаємо нашу цілеспрямовану молодь! Пишаємось вами! А також висловлюємо вдячність викладачу школи журналістики Анастасії Моос за чудову підготовку до фестивалю.

Дана поїздка підготовлена за фінансової підтримки Спільного проекту Європейського союзу та Ради Європи. Викладені в ньому погляди не можуть жодним чином розглядатися як такі, що відображають офіційну позицію Європейського союзу і Ради Європи.