Молодіжний парламент – одна з кращих практик молодіжної роботи в 2017 року

В результаті відбору в конкурсі Кращі практики молодіжної роботи 2017 Немішаївський молодіжний парламент відібраний в числі сорока найкращих молодіжних практик в Україні за 2017 рік. Церемонія нагородження пройшла 27-29 листопада в Харкові під час Першого всеукраїнського форуму молодіжних працівників та працівниць, що був організований Міністерством молоді та спорту, Програмою розвитку ООН в Україні, Державним інститутом сімейної та молодіжної політики спільно з Управлінням у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації.

Участь у заході взяли 120 фахівців, які працюють з молоддю, а саме: молодіжні працівники та працівниці організацій, залучених до роботи з молоддю, незалежно від форми власності; випускники та випускниці Програми “Молодіжний працівник”; фахівці та фахівчині, відповідальні за реалізацію молодіжної політики на регіональному та місцевому рівнях; дослідники та дослідниці молодіжного середовища.

Перед цим про досвід активізації молоді та створення молодіжного парламенту представники селища розповідали в Стамбулі, Туреччина, протягом тренінг-курсу за участю близько 50 учасників з 16 країн світу від Erasmus+.

Для селища надзвичайно важливим є визнання цього досвіду молодіжної роботи, адже молодь є пріоритетом для нашої громади.

Цікаво, що на сьогоднішній день віце-прем’єр міністр Генадій Зубко чітко визначає, що основною проблемою розвитку регіонів України в найближчий час буде формування людського потенціалу. Проблема міграції молоді постала дуже гостро. Тому одна з найважливіших задач нашої громади – підтримка, розвиток та сприяння в реалізації потенціалу молоді саме на території України, зокрема і в громаді селища.

Селище потребує підтримки пріоритету розвитку молоді від батьків, а також громади в цілому в тому, щоб діти отримували все більше і більше можливостей. Тому що діти, їх розвиток є запорукою майбутнього добробуту для старшого покоління. І в довгостроковій перспективі це дійсно важливіше, ніж асфальт…