Молодіжний парламент: досвід, яким приємно поділитися

17 листопада 2017 року члени молодіжного парламенту прийняли участь у Форумі організаційного розвитку громадянського суспільства, що проходив 16-17 листопада на НСК “Олімпійський”.

Цей форум став найпотужнішою загальнонаціональною платформою для обговорення головних питань та визначення трендів розвитку поточного року. Уже вшосте поспіль 1 000 учасників з України та інших країн збираються, щоб обмінятися досвідом, знайти нових партнерів та донорів, навчитися новим інструментам роботи.

Канцлер молодіжного парламенту Катерина Білан та його учасник Єлизавета Франчук разом з експертами обговорили інструменти залучення молоді до прийняття рішень у громаді в ході панельної дискусії за участі Тараса Репицького (програма DOBRE), Захара Ткачука (координатор «Молодіжного центру Волині»), Анни Острікової (координаторка національної програми “Молодіжний працівник”), Сергія Замідри (Немішаївський селищний голова), Олександра Яреми (заступник Міністра молоді та спорту), Ірини Лишко («Молодіжний банк ініціатив» Березані).

Варто також зазначити, що Немішаївський молодіжний парламент було обрано в числі кращих на всеукраїнському конкурсі кращих практик молодіжної роботи.