Молодіжний парламент відвідав Васильків з воркшопом

18 червня представники Немішаївського молодіжного парламенту відвідали славне місто Васильків на запрошення ГО “АЛЬЯНС ДОБРИХ СПРАВ”. Зустріч відбулася в контексті розробки та впровадження Програми сприяння розвитку молоді міста, якою в даний час займається організація.

Порядок денний був надзвичайно насиченим! Спершу візит до школи-побратима, Васильківського НВК №4, який бере участь у програмі Демократична школа разом з Немішаївським НВК. Тут ми презентували наш спільний проект тренінгів для школярів, що базуватиметься на 10 принципах Нової української школи. Впровадження проекту заплановано на початок навчального року.

В другій половині дня активним мешканцям міста було запропоновано долучитися до навчальної інтерактивної гри «Три обличчя правди», де всі учасники на 2 години стали піар-менеджерами, журналістами, депутатами, телеведучими, бізнесменами. Аудиторія гри була найрізноманітнішою – 25 учасників від десяти і до 50+ років! Протягом двох годин 6 груп через ігровий процес намагались розібратись, що ж таке критичне мислення і як його можна використовувати в контексті поняття «медіаграмостність», а по-простому – як сприймати інформацію, гортаючи стрічку Фейсбука, сайту новин, дивлячись телевізор, чим відрізняється «жовта преса» від бізнес-порталу тощо.

Найприємнішим моментом гри стала фраза в кінці гри від одної з наймолодших учасниць: «Я думала, що журналісти завжди пишуть правду. Виявляється, це не так… Навіщо ж вони розповсюджують неправдиву інформацію?» Це реально крутий підсумок гри!

До заходу долучились представники громади, влади та бізнесу, адже співпраця – це запорука успіху.