Молодь з Немішаєвого вже зробила те, що столичні депутати лише планують!

Молодь селища Немішаєве всього за 7 днів реалізувала інноваційний проект, на планування якого у Києві виділили понад 3 місяці. Мова йде про формування системи обліку мереж зовнішнього освітлення  на основі даних геолокації.

На останньому засіданні Київської міської ради 08 лютого 2018 року депутати підтримали ідею створення міської системи стовпової (опорної) геолокації. Протягом 3-х місяців буде розроблятися і затверджуватися тільки проект. Тоді як Немішаївський молодіжний парламент вже провів повну інвентаризацію існуючих електроопор у селищі. На це знадобилося всього 7 днів. І жодних бюджетних витрат.

Надалі розроблений алгоритм можна використовувати для виконання проекту, який планують столичні депутати, у містечках із 10 – 15 тис. жителів за 2 дні. Селище готове ділитись власними напрацюваннями з іншими населеними пунктами.

Більше того, молодь селища Немішаєве пропонує столичному голові Віталію Кличку дружню допомогу. Швидку реалізацію проекту геолокації в Києві в обмін на передачу селищу пожежної машини, що стане основою для формування Центру безпеки громади.  

Створення Немішаївського молодіжного парламенту стало однією з кращих практик молодіжної роботи в Україні в 2017 році.  І вже принесло свої результати на шляху створення “розумної громади” в Україні.

Поки інші тільки планують, ми – робимо!

One thought on “Молодь з Немішаєвого вже зробила те, що столичні депутати лише планують!

Comments are closed.