Молодь Волині ділиться досвідом

20 травня в приміщенні Немішаївського агротехнічного коледжу відбулася спільна зустріч молоді нашого селища та гостей з Волині з Клубу некорумпованого покоління в рамках тренінг-семінару “Як молодь може змінити громаду“, що проводиться за підтримки Ради Європи та грантової програми «Створення платформи взаємодії влади та різних поколінь громади селища Немішаєве».

Проект «Некорумповане покоління» передбачає різноманітні навчальні заходи та тренінги, які допомагають дітям повірити, що усі люди рівні перед законом, а в майбутньому не спонукатиме їх давати хабар, чи когось обійти, щоб отримати певні преференції. Діти ділилися досвідом своєї діяльності, мали змогу познайомитись з організаціями нашого селища, а саме Мистецьким центром Етюд та Клубом юних рятівників Котигорошко, прийняти участь у майстер-класах, які люб’язно організував коледж, відвідати музей Вишиванки, а також ближче познайомитись з діяльністю Української гельсінської спілки, яку презентував Олег Мартиненко, та Державним Інститутом сімейної та молодіжної політики, що реалізує в Немішаєві проект налагодження прямої взаємодії з молоддю.

Після відбуття представників волинського Клубу, в приміщенні бібліотеки коледжу розпочався другий семінар – Вирішення проблем громади та ОМС у проектний спосіб. Представники Немішаївської селищної ради, клубу людей поважного віку “Надія”, активісти селища та небайдужі мешканці заслухали базову інформацію про те, звідки та у який спосіб громада може отримати гроші на свій розвиток, а також на реальному прикладі успішно реалізованого проекту селища Банку одягу, який представила Оксана Карповець-Лисенко, переконалися у важливості правильно підібраної та мотивованої команди для успішної реалізації будь-якої ідеї.

Даний захід підготовлений за фінансової підтримки Спільного проекту Європейського союзу та Ради Європи. Викладені в ньому погляди не можуть жодним чином розглядатися як такі, що відображають офіційну позицію Європейського союзу і Ради Європи.

One thought on “Молодь Волині ділиться досвідом

Залишити відповідь