Молодь селища відібрана до участі в Active Citizens Camp

Учні Немішаївської ЗОШ №1 та №2 пройшли конкурсний відбір на участь у літньому лідерському таборі Active Citizens Summer Camp, що відбудеться 16-25 червня поблизу селища Пісківка. Вітаємо Владиславу Соболькову, Валерію Попову, Марію Ломкову, Ілону Гойденко, Олександру Доманську та Руслану Старостін!

Аctive Citizens Ukraine – програма Британської Ради, спрямована на розвиток громадського суспільства, формування міцних горизонтальних зв’язків в локальних громадах, побудови міжкультурного діалогу та соціального розвитку. В рамках даної програми за підтримки Британських та Американських рад із міжнародної освіти, Відділу освіти Бородянської РДА, Київського Палацу дітей та юнацтва. Організатор: Svidomi: Урбаністична Школа для Підлітків.

Мета проекту полягає у сприянні соціальним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення і розбудови мережі молодих лідерів із залученням молодіжних організацій, які є рушіями реформ у своїх громадах та надання їм знань та навичок, що сприятимуть побудові відносин між людьми на засадах рівності та рівних можливостей, поваги до різноманіття, вміння вести безконфліктний діалог.

Звертаємо також вашу увагу на те, що зараз в селищі відбувається активна підготовка до створення Молодіжного Парламенту. Незабаром відбудуться вибори.

Якщо ти активний, прагнеш діяти та об’єднувати навколо себе однодумців та тобі від 14 до 18 років – запрошуємо взяти участь у формуванні Парламенту! Звертайтесь за телефонами:

• 068 27 17 301, Марія;
  • 066 208 77 61, Катерина.