Молодь селища прийняла участь у етнофестивалі Новомалинська любава

Члени Немішаївського Молодіжного парламенту прийняли участь у молодіжному етнофестивалі “Новомалинська Любава“, що пройшов 4-6 серпня в селі Новомалин Острозького району Рівненської області.

Захід пройшов творчо та активно: 11 команд та 95 учасників спілкувались та обмінювались корисним досвідом громадської роботи.

Першого дня учасники прийняли участь в проектному таборі, що влаштовується другий рік поспіль. Організатори намагаються в проектному таборі спільно з дітьми вирішити, що ж таке проекти, навіщо вони потрібні та заодно знайти фінансування на їхні ідеї.

Другий день учасники табору провели на території Новомалинського замку, де взяли участь в квесті “Новомалинські мури”, де діти могли отримати навики зі спортивного туризму та творчості: освоїли ази скелелазіння, скандинавської ходьби, вчились плавати на катамаранах та байдарках, плести браслети виживання, навчились основам петриківського розпису, виготовляли мішечки-обереги з духмяними травами.

Третього дня на учасників чекав фестиваль “Новомалинська Любава вітає Вас”. Діти за бажанням мали нагоду взяти участь в різноманітних майстер-класах: травництво, виготовлення насіннєвих бомб та розпис тіла мехенді, виліпити горщика на гончарному крузі, попрактикуватись в соломоплетінні, змотати ляльку-мотанку, покататись на конях туристичним маршрутом національного парку.

Учасники етнофестивалю з Немішаєва щиро дякують організаторам заходу за надзвичайно наповнений, змістовний та корисний захід, що допоміг їм отримати нові цікаві знайомства, корисні знання, поділитись своїм та дізнатись про досвід решти учасників, а також чудово провести час!

Даний захід проведено за фінансової підтримки Спільного проекту Європейського союзу та Ради Європи. Викладені в ньому погляди не можуть жодним чином розглядатися як такі, що відображають офіційну позицію Європейського союзу і Ради Європи.