Молодь пройшла стажування в селищній раді

Члени Немішаївського молодіжного парламенту пройшли стажування в селищній раді.
Стажувальники ознайомилися з нормативно-правовими документами, якими керується у своїй діяльності селища рада. Зокрема, якими документами регулюється діяльність голови та депутатів. Ознайомилися з повноваженнями, посадовими інструкціями. Дізналися про діяльність комісій в селищній раді, регламентами проведення їх засідань та сесій. Отже, отримали розуміння, яким чином створена молодіжна рада буде залучена до процесу прийняття управлінських рішень.
В процесі стажування молодь висловила свої бачення на оптимізацію роботи селищної ради, які були висловлені безпосередньо селищному голові. Відмітили позитивні моменти, про діяльність яких їм не було відомо. До того ж відзначили важливість в тому, що вони можуть бути почутими та залученими до управлінського процесу життя своєї громади.
Зазначені пропозиції будуть розглянуті та максимально враховані для покращення роботи як в раді, так і в громаді в цілому.

Лариса Шереметьєва