Міжнародний фестиваль Osten-Sacken Off-stage Festival знов запрошує на гостини

*Програма фестивалю*

06 липня 2018 року в Немішаєвому традиційно розпочнеться Міжнародний фестиваль театру поза сценою Osten-Saken Off-stage Festival на руїнах графського маєтку Остен-Сакен, що на масиві Біохімзавод.

Протягом трьох днів, 06-08 липня, митці презентуватимуть свої вистави, обряди і майстер-класи просто неба. А декораціями слугуватимуть столітні руїни. Цьогоріч дійство пройде під гаслом самовдосконалення – Osten-Sacken Off-stage Festival. vol.3. UPGRADE.

Заявки на участь у Фестивалі приймаються до 11 червня за посиланням. До участі розглядаються ескізи або готові вистави класичної драматургії Бельгіі, Німеччині, Норвегії, Швеції, Іспанії, Італії, США, Великої Британії чи Японії. Текст учасники обирають самостійно. Вистава/ескіз має показуватись на відкритому майданчику. Формат і мова спілкування актуальні для нашого часу і для простору Фестивалю.
Тривалість – від 25 хвилин до 1 години 25 хвилин.

Організатори зазначають:

Ми хочемо вивести Фестиваль на новий рівень. Для цього нам самим особисто необхідно розвиватись.
Кожен учасник команди підняв за цей рік новий скіл. І під час Фестивалю він/вона про нього розкаже і навчить.
Ми прагнемо вчитися, розширяти горизонти понять, у яких живемо.

Нове вміння приходить лише через досвід. Досвід здобувається, коли виходиш із зони комфорту. Підходиш до межі, зазираєш за неї – і бачиш тоді новий горизонт.

Цього року ми вирішили винести звичний театр під небо. Якщо попередні роки пропонувались тексти, які підходять під відкритий простір, то зараз ми пробуємо брати матеріал, який звик жити у “black box” сцени, або ж взагалі у сценографії штор і диванів.

Немішаївські руїни, поле, озеро – простір для світової класики.

Тут неможливо збрехати. Створити театр заради театру. Якщо ти не актуальний: не задаєш питання, не живеш тут і зараз, не слухаєш – простір стає цікавішим за тебе.

І ми вчимося по-новому слухати, комунікувати. Ранковий і денний час Фестивалю присвячуємо лекціям, майстер-класам, тренажам.
Вистава об’ємніше звучить, якщо розумієш, що відбувалось у Японії у той час, коли писалась п’єса. Коли відчуваєш, як досягають цього руху актори. Коли розумієш філософію автора.

І відчуваєш себе.

Аналіз. Рух. Чуття.

One thought on “Міжнародний фестиваль Osten-Sacken Off-stage Festival знов запрошує на гостини

Comments are closed.