Міністерство цифрової трансформації переймало досвід Немішаєвого

Сьогодні селище відвідали представники міністерства цифрової трансформації. Зокрема Вадим Бортник, відповідальний за підтримку регіональної цифровізації Міністерства цифрової трансформації та Сергій Карелін, координатор компоненту «Е-демократія» швейцарсько-української програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP).

В державі готують за глобальна система діджиталізації, в тому числі в частині інвентаризації громад. Це саме те, чим займається наша громада останніми роками. Нам вже є чим поділитися – як перемогами, так і поразками.

На зустрічі обговорили складності впровадження технологій та можливості, які відкриваються для новостворених громад.  Обговорили створення регіонального центру інноваційного розвитку громад, проєкт якого Немішаєве подало до обласної стратегії на 2021 — 2027 роки.
Обговорили першочергові завдання для впровадження в новостворених громадах реєстрів територіальних громад, системи  якісного надання соціальних послуг та багато інших проєктів, які можуть забезпечити прискорення розвитку громад в Україні.

Досвід Немішаєвого буде поширюватися в інших громадах України! І нам приємно ним ділитися.