Збори мешканців по вул. Затишна та Заводська

Вчора, 24.07.16, відбулися збори мешканців будинків по вул. Затишна, буд. 2 та 2А; вул. Заводська, буд. 47, 47А, 47Б щодо:

  1. Питання перекриття покрівлі в будинку по вул. Затишна, 2.
  2. Питання прибудинкової території, яка в даний момент ні під що не задіяна між будинками по вул. Заводська, буд. 47, 47А, 47Б.
  3. Відкритий лист Немішаївської громади до голови Бородянської РДА.

Провівши обговорення першого питання було досягнуто згоди про фінансування перекриття покрівлі в рівних долях з боку селищної ради та жителів будинку. Найближчим часом мешканці мають обрати організацію, яка займеться проведенням перекриття.

Оголошення про збори.

По другому питанню, зі слів депутатів зазначених вулиць ЖКП «Немішаєве» планує на вказаній у оголошенні прибудинковій території розпочати будівництво гаражів. Варто зазначити, що представники від ЖКП запрошені не були.

Як пояснив ситуацію директор ЖКП Борис Коваль, в селищну раду була направлена пропозиція розглянути можливість побудови гаражів з можливістю їх подальшого продажу для ліквідації заборгованості ЖКП (підприємство було прийнято з мільйонними боргами). Надалі будь-яка ініціатива з боку ЖКП не надходила.

Питання було винесено на виконком та загальну депутатську комісію, де не знайшло підтримки, тому на сесію винесено не було. Варто зазначити, що проект рішення, який озвучувався на зборах був підготовлений не для сесії, а перед загальною комісією, разом з іншими проектами, які зазвичай пакетом надсилаються депутатам на розгляд перед комісією.

Наголошуємо, що рішення про будівництво гаражів не було прийняте.

Також відбулося обговорення відкритого листа голові БРДА з прохання прояснити ситуацію з пільговими перевезеннями та харчуванням дітей. Останнє буде проводитись за рахунок бюджету селища, але не зважаючи на це, мешканців все ж цікавить питання, чому наш селищний бюджет має перекривати недопрацювання адміністрації в сфері формування районного бюджету.