Майданчик з міні-футболу повністю готовий та чекає на спортсменів

Спортивна рада має приємну новину для любителів футболу. Майданчик з міні-футболу, що на території Немішаївської ЗОШ №1, у повному озброєнні та готовий до наступного сезону.

Так сталося, що майданчик хоч і зданий в експлуатацію лише у вересні 2018 року за співфінансуванням 50/50, але мав недоліки у будівництві. Огорожа майданчику одразу пошкодилася. Навесні 2019 року, після випадків травмування школярів, громадською організацією «Футбольний клуб “НЕМЕШ”» (голова Микола Бігун) було вирішено відновити огорожу, зробити її з дерев’яних дошок. На пропозицію Миколи відгукнулися футболісти, які тренувалися та грали на майданчику. Вдалося зібрати 50% коштів, решту було закладено ГО ФК “НЕМЕШ”. На ці кошти було придбано 6,5 кубів дошки і в липні розпочато роботи.

На допомогу прийшов Михайло Примаченко, місцевий активіст, який має хороший хист до роботи з деревом. Два тижні зранку до вечора Михайло з Миколою працювали, не покладаючи рук. Також належним чином оброблено деревину антисептиком, а вже навесні, щоб фінішувати роботи з деревом, необхідно покрити його лаковою фарбою.

Ще однією приємною несподіванкою стало забезпечення належного освітлення майданчика. Загалом на освітлення було витрачено 40 тисяч гривень, половина з яких – кошти місцевого бюджету, що виділено на спорт, та 19 822 грн – кошти учасників футбольних клубів та батьків маленьких футболістів. Ще 3002 грн закладено ГО ФК “НЕМЕШ”.

Ще одна корисна справа у кошику спільних здобутків щодо співпраці громадської ради по спорту при Немішаївській селищній раді і небайдужих осіб!