Літні недільні розваги для дітей у Немішаєвому

Літо у розпалі, скоро в школи, а у відпочинку у дітей ніби й не було. Через карантин діти кілька місяців не відвідували школу і дитсадки та були позбавлені повноцінного спілкування з ровесниками.

Громадська рада з питань культури при Немішаївській селищній раді вирішила в останній місяць літа організувати дітям трохи розваг, однак лише за умови дотримання карантинних вимог, які зараз діють.

Саме тому у неділю, 09 серпня, в Немішаєвому на зеленій галявині біля будинку культури дітей розважали аніматори. В деяких конкурсах, як от перетягування канату, брали участь навіть мами та бабусі! Тати, правда, зберігали нейтралітет.

На святі регулярно лунали оголошення про правила безпеки. Також у вільному доступі були маски і дезінфектор, яким могли скористатися усі охочі.

Для дітей старшого віку, а саме школярів, у приміщенні будинку культури відбувся ознайомчий майстер-клас про пісочну анімацію. Цей вид мистецтва дозволяє створювати цілі фільми під музику в реальному часі. За допомогою піску можна показати як життєвий цикл людини, так і становлення цілої нації. Діти за участі керівника студії пісочної анімації “Sand play” Олександра Рощупкіна спробували створювати свої малюнки на піску.

Захід був безкоштовним. Можливо, уже з початку навчального року в Немішаєвому буде працювати гурток з пісочної анімації.

Розваги для дітей відбуватимуться щонеділі впродовж серпня у різних районах Немішаєвого. Розклад проведення ви можете знайти на сайті селищної ради. Зокрема, 23 серпня недільні розваги для дітей відбудуться на масиві Інститут, а 30 серпня прощатимемося з літом на Площі прапора з фантастичним шоу мильних бульбашок.