Лариса Ніцой відкрила секрет, як заохотити дитину читати

Думаєте, літні канікули – час відпочинку від книжок? А от і ні. Діти, яким змалку показали, що читати – це круто і цікаво навіть влітку захоплюються позашкільним читанням.

То як прищепити дитині бажання читати? Про це розповідала дитяча письменниця Лариса Ніцой. У неділю 06 серпня на галявині біля будинку культури під розлогим кленом пані Лариса розповідала дітям, а також мамам, татам, бабусям і дідусям про свою нову книжку “Навіщо песику гавкати?”.

Виявляється, навіть намалювати ілюстрації до книжки – дуже складна справа! А пані Лариса хотіла, аби головний герой книжки – лабрадор – був емоційним і усміхненим.

Присутні могли погортати і придбати інші книги письменниці, а саме “Неслухи і вередулі”, “Автомобільчик”, “Страшне чудовисько” та “Дві бабуськи в незвичайній школі”. А пані Лариса з радістю ставила усім автографи казковою письменницькою ручкою.

Детальніше з іншими своїми книжками Лариса Ніцой обіцяла познайомити маленьких читачів селища на наступних недільних зустрічах.

Захід відбувався за дотримання усіх норм безпеки: у вільному доступі були маски та антисептик, лунали оголошення про дотримання дистанції.