Курс “Особистий та сімейний бюджет: основи”

Цей курс про те, як бюджет допомагає досягти поставлених життєвих цілей.

Він буде корисним для тих, хто хоче взяти гроші під контроль і навчитись заощаджувати. Зокрема ­– подружнім парам, які прагнуть, аби гроші допомагали у сімейному житті,  а не руйнували стосунки.

Курс дає відповіді на такі питання:

  • Як правильно ставити фінансові цілі та як бюджет допомагає їх досягати?
  • Які є лайфхаки та технології для максимально ефективного ведення бюджету?
  • Як розмовляти про гроші у стосунках та планувати бюджет разом?

Автор курсу подолав власний шлях до першого мільйону гривень заощаджень в Україні за два роки і три місяці. Тож, слухачі отримають вже тільки ті рекомендації, що відповідають українським реаліям та аргументовані досвідом автора курсу.

Українці, як і громадяни багатих країн, можуть чесною працею заробляти гроші, планувати приватну пенсію та отримувати пасивні доходи. Інвестуйте кілька годин вашого часу у фінансову грамотність – навичку, що забезпечить ваше майбутнє.

Про автора курсу:

Любомир Остапів – відомий в Україні фінансист. Однією з перших інвестицій в житті вважає добру економічну освіту – бакалавр з напряму “Економіка та підприємниц­тво” НаУКМА, та MBA kmbs.

Закінчив Києво-Могилянську Бізнес Школу, має великий попит серед фінансових радників українських ІТ компаній. Співпрацював/консультував: Stanfy, Petcube, HoshvaPR, Concepter, Coppertino, Ecois.me, PromoRepublic, SupportYourApp, Softorino, Restream та багато інших успішних компаній.

Є активістом Асоціації Випускників Могилянки та Фонду Випускників України.

Перша книга Любомира Home Finances for Couples , видана  англійською мовою на Amazon  у 2013 році, вже отримала кілька міжнародних нагород. Наступна – «Любов та бюджет» є першим україномовним виданням про сучасні сімейні фінанси.

Веб-сайт: http://simeinyi-budzhet.ua/

Залишити відповідь