Корисні матеріали по Бюджету участі

Прийом конкурсних заявок проходитиме з 26 листопада до 23:59 10 грудня 2018 року згідно з розпорядженням немішаївського селищного голови С.В. Замідри та затвердженого на сесії ради Положення про конкурс проектів «Бюджет участі селища Немішаєве».

План реалізації Конкурсу:

24-25 листопада  2018 Тренінг з проектного менеджменту
26 листопада – 10 грудня 2018 Подача проектних пропозицій
10-14 грудня 2018 Розгляд заявок конкурсною комісією та доопрацювання проектних заявок
15 грудня 2018 Голосування за проекти та оголошення результатів
1 січня – 30 листопада 2019 Реалізація проектів
протягом 30 днів з моменту закінчення проекту Звітування

Розробка проектів, що подаються на Конкурс, здійснюється жителями, ініціативними групами та організаціями селища. Кожна особа може бути керівником тільки одного проекту, при цьому її участь та допомога у інших ініціативах не обмежується.

Консультацію з приводу написання проекту можна отримати за електронною адресою gr.budget@gmail.com або особисто в селищній раді (вул. Садова, 3).

Конкурсна заявка має включати: проект заявки (паперовий та електронний варіант), підписні листи в підтримку ідеї (лист підтримки від мешканців з 25 підписами та, у разі необхідності, листи від партнерських організацій за підписом керівників). Перед подачею заявки рекомендовано надіслати остаточний варіант для перевірки на gr.budget@gmail.com.

Обрання переможців відбудеться шляхом голосування мешканців селища Немішаєве.

Максимальна сума, що надається з селищного бюджету: 30 000 грн. Гроші надаються шляхом безготівкового розрахунку з підрядниками, що будуть надавати товари та послуги. Процес організації підписання договору покладається на ініціативну групу чи керівника проекту.

Положення про конкурс проектів «Бюджет участі селища Немішаєве».

Шаблон проектної заявки для заповнення.