Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності

Інформація Немішаївської селищної ради про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності з метою визначення експертної грошової оцінки земельної ділянки

Назва об’єкта оцінки: земельна ділянка,

кадастровий номер ділянки: 3221055900:01:003:0026

Розмір земельної ділянки: 0,0045 га

Місцезнаходження об’єкта оцінки: вул. Різдвяна, 1 В /7 в селище Немішаєве, Бородянський район,  Київська область, 07853

Цільове призначення земельної ділянки: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі

Правовий режим земельної ділянки: перебуває в довгостроковій оренді

Нормативно-грошова оцінка земельної ділянки: 35080,23 грн (тридцять п’ять тисяч вісімдесят грн. 23 коп.)

Дата оцінки: червень 2017 року

Найменування балансоутримувача об’єкта оцінки: Немішаївська селищна рада

Мета проведення оцінки: викуп земельної ділянки

Телефон, факс замовника конкурсу: (04577)41-236 .

Електронна адреса замовника конкурсу: nemrada@ukr.net

Конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності буде здійснюватися відповідно до Положення про конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого наказом Фонду державного майна України 31.12.2015 № 2075, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.01.2016 за № 60/28190 (далі – Положення).

Замовник та особа-платник робіт з оцінки – Немішаївська  селищна рада (07853, селище Немішаєве, вул. Садова, 3).

Вимогами до претендентів для участі в конкурсі передбачено наявність:

• кваліфікації оцінювачів для виконання робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок, що має підтверджуватися кваліфікаційними документами згідно із Законом України «Про оцінку земель»;
  • досвіду суб’єкта оціночної діяльності з виконання робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок, у тому числі подібних земельних ділянок, зокрема за цільовим призначенням;
  • переліку оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з експертної грошової оцінки земельної ділянки, та їх особистого досвіду щодо проведення робіт з експертної грошової оцінки земельних ділянок, у тому числі подібних земельних ділянок, зокрема за цільовим призначенням;
  • переліку інших фахівців, які можуть бути залучені до проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки відповідно до вимог чинного законодавства;
  • спеціального дозволу на провадження діяльності, пов’язаної з державною таємницею, виданого суб’єкту оціночної діяльності (допусків оцінювачів, які перебувають у трудових відносинах із суб’єктом оціночної діяльності або залучаються ним за цивільно-правовими договорами), або дозволу, виданого іншому суб’єкту оціночної діяльності, якого за відповідним договором буде залучено до виконання робіт, пов’язаних із державною таємницею (у разі необхідності).

Заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності, інформація щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки земельної ділянки  та підписання звіту, інформація про претендента подаються за встановленою в додатках  2 – 4 до Положення формою.

Конкурсна документація приймається з дня публікації оголошення в районній  газеті «Вперед».

Кінцевий термін подання документів – 15 червня 2017 року.

На конверті необхідно зробити відмітку «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки, на оцінку якого подано заяву на участь у конкурсі, та назву суб’єкта оціночної діяльності, який подає заяву.

Телефон для довідок: (04577) 41-236

Конкурс відбудеться 20 червня 2017 року о 10:00 у приміщенні Немішаївської селищної ради (селище Немішаєве вул. Садова, 3).