Конкурс на право укладання договору оренди комунального майна

НЕМІШАЇВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Повідомляє про проведення конкурсу на право укладання договору оренди комунального майна

1. 1. Нежитлове полупідвальне приміщення площею43,1 кв.м. за адресою: смт. Немішаєве Бородянського району Київської області, вул. Заводська, 47 «В».
  2. 2. Вартість об’єкта оренди складає 232520,87 грн.( згідно з незалежною оцінкою станом на 14.04.2016 року).
  3. 3. Основні умови конкурсу: орендна плата, використання об’єкта оренди для розміщення магазину.
  4. 4. Для участі у конкурсі учасник подає до Немішаївської селищної ради конкурсну пропозицію, яка повинна містити: копії статутних документів (для юридичних осіб), копію свідоцтва реєстрації юридичної особи, копію свідоцтва про державну реєстрацію СПД, копію паспорта та ідентифікаційного номеру ( для фізичної особи), довідку ЄДРПОУ, копію довідки про взяття на облік платника ПДВ, копія ліцензії на здійснення юридичного особою окремого виду діяльності, пропозиції щодо розміру орендної плати.
  5. Претенденти подають до Немішаївської селищної ради заяву та документи, зазначені вище, до 06 лютого 2020 року включно.
  6. В разі надходження двох та більше заяв конкурс буде проведено  07 лютого 2020 року о 10 годині 00 хв., за адресою: смт. Немішаєве, вул. Садова, 3, селищна рада, тел. для довідок 41236.