Конференція країн східного партнерства

22-23 листопада 2018 року у Києві відбувається конференція країн східного партнерства «Муніципалітети – за стале зростання». Організатори – головні ініціативи Європейського Союзу для країн Східного партнерства: «Угода Мерів» та «Мери за економічне зростання».

Захід присвячено ролі місцевих органів влади у виявленні та вирішенні викликів сталого розвитку, економічної стабільності та зміни клімату. У заході беруть участь понад 400 представників органів державної влади та місцевого самоврядування, асоціацій місцевих органів влади та інші зацікавлені сторони з Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови та України, а також представники Європейської комісії.

Учасники конференції мають нагоду підвести підсумки реалізації обох ініціатив в країнах, дослідити зв’язок між кліматом, енергетикою та економічним розвитком, обговорити перспективи підтримки ЄС сталого розвитку на місцевому рівні.

Від Немішаєвого на заході присутня заступник голови Немішаївської селищної ради Карповець-Лисенко Оксана.

Варто зазначити, що План місцевого економічного розвитку селища Немішаєве отримав найвищий бал від Всесвітнього банку. Тобто став найкращим серед 124 громад з 6-ти країн учасників!