Хлопці-волейболісти представили селище на обласних змаганнях

Як повідомляє селищна громадська рада з питань спорту, волейбольна команда хлопців з Немішаївської ЗОШ №1 вперше пройшла до обласного етапу ШВЛУ (шкільна волейбольна ліга України).
В зональному етапі в м. Ірпінь хлопці зайняли І місце, обійшовши фаворитів – місцеву команду і, таким чином, вибороли право представляти Бородянський район в області.
На обласний етап в Білу Церкву 17 травня 2019 року наша команда була представлена без двох основних гравців і зіграла 2-1 з командою Баришівського району і 0-2 з господарями змагань. Після підрахунку суми набраних і програних очок (команди мали однакову кількість перемог), зайняли ІІІ місце в групі і завершили виступ в Лізі.
Вітаємо команду та їх тренера, вчителя фізичної культури Немішаївської ЗОШ №1 Олександра Слобожана з гідним результатом. Так тримати!

One thought on “Хлопці-волейболісти представили селище на обласних змаганнях

Comments are closed.