Хеловвін стає невід’ємною частину, серед свят в Україні

За лаштунками моторошного: коли почали святкувати Хелловін Уперше свято Хелловін згадується ще у 1745 році. Традиція святкування Хеловіна, на думку науковців, має язичницьку історію – коли кельти святкували дні мертвих і жнива (Савин): за чергування світлої й темної пір року.

Під час святкування Хелловіну ірландські діти одягали страшні маски, аби налякати дорослих, випрошуючи таким чином у них цукерки. У руки малеча брала ліхтарик Джека – гарбуз із вирізаним обличчям та свічкою всередині.

Фраза, яку промовляють юні вимагачі солодкого, «Цукерки або смерть» (Trick-or-treat) насправді стала легендарною вже у 20 столітті – її вперше почали вживати з 1934 року в США.

Традиційні костюми на Хелловін: яким образом налякати На Хелловін традиційними були й залишаються класичні персонажі фільмів жахів: наприклад, Дракула, Франкештейн чи сімейка Адамсів. Переодягатися у лякливі образи вперше почали американські підлітки. Відтоді це стало традицією і поширилося світом. Люди, які не хочуть витрачати зайві кошти й час на придбання костюмів, можуть стати на ніч примарами. Для цього достатньо білої підковдри та пари ножиць для отворів для очей.

Хеловвін серед нас: з кожним роком свято набуває поширення як в Україні вцілому, так і в кожному місті та містечку. Не оминуло свято і наше селище, місцеві школярі та юні артисти також не забули про Хеловвін. Відзначили його яскраво та доволі різноманітно.

Святкування Хеловвіну в Немішаївському НВК.

Святкування Хеловвіну в Немішаївській ЗОШ №1

Святкування Хеловвіну в студії Енерджи Денс