Калинові дзвони заспівали на Батьківщині Маестро

09 червня в селі Хороше Дніпропетровської області відбувся концерт “Дорога до мами” за участі творчих колективів селища: “Калинові дзвони”, “Чорнобривці”, “Лілея”.

У цьому селі 65 років тому народився Микола Данилович Куценко – талановитий композитор, хормейстер пісенних колективів селища Немішаєве, заслужений діяч мистецтв України. Його мама Віра Іванівна цими днями святкувала 90-річний ювілей.

Марія Бровинська, учасниця пісенного колективу, зазначає: “І ми після безсонної ночі, 12-тигодинної дороги (по дорогах, яких нема), кількох годинок перепочинку у ліску на річці, відспівали найкращий концерт. Три години співу. Понад 40 авторських пісень. Повний зал. Нереальні вдячні глядачі.

А ще це чи не найкраще місце для зеленого туризму. Тут майже немає зв’язку. Вода – з природніх джерел. Невеличке село на річці з казковими пейзажами”.

Більше фото з заходу на сторінці місцевої газети Степова Зоря.

Нагадаємо, що на кінець червня заплановане святкування 15-го дня народження Народного аматорського хорового колективу “Калинові дзвони”. Підписуйтесь на групу колективу та слідкуйте за анонсами!