Інформаційний вісник селища: друга спроба запуску

В квітні 2019 року селищна рада зробила другу спробу видання щомісячного інформаційного бюлетеня для мешканців селища Немішаєве.

В газеті планується випуск найсвіжіших новин з життя громади, фінансові звіти, звіти про роботу керівників підприємств, оголошення, вакансії селища тощо. Так, в першому випуску опубліковано звіт директора ЖКП “Немішаєве”, дано інформацію про акції та події селищного масштабу, а також найсвіжіші вакансії.

Видання виходить як інформаційний бюлетень офіційного сайту селищної ради. Немішаївці отримуватимуть видання безкоштовно в свої поштові скриньки. У зв’язку з цим принагідно просимо подбати про наявність поштової скриньки для вашого помешкання. Таким чином інформаційний вісник гарантовано потрапить до вас, його не здує вітром, не заберуть інші особи.

З пропозиціями розміщення інформаційних матеріалів просимо звертатись на електронну скриньку nemish.info@gmail.com.