Громадські слухання з питань охорони громадського порядку

Проведення громадських слухань з питань охорони громадського порядку та публічної безпеки в населених пунктах Бородянського району керівництвом Бородянського ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській області та Бородянської РДА відбудеться 15 березня 2018 року в приміщенні Немішаївської селищної ради з 14:30 до 17:00.

Слухання проведуть: начальник Бородянського ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській обл. Омельяненко О.С., начальник сектору превенції Бородянського ВП Ірпінського ВП ГУНП в Київській обл Савчук А.В., представник Бородянської РДА.

Порядок денний

1. Розгляд заяв, повідомлень про кримінальні правопорушення  на території Немішаївської селищної ради.
2. Інформація про забезпечення громадського порядку та профілактики злочинності на території Немішаївської селищної ради.
3. Дотримання швидкості руху автотранспортом в населеному пункті Немішаєве.
4. Встановлення камер відео-спостереження в Немішаєве.