Громадські ради селища Немішаєве

З початку 2019 року в селищі працюють три громадських ради, які дозволили розвивати Немішаєве на новому якісному рівні. Це громадська рада з питань культури, громадська рада з питань спорту та громадська рада з питань молоді. Ради працюють як консультативно-дорадчий орган при селищній раді та покликані контролювати раціональне використання селищного бюджету з метою удосконалення роботи з розвитку культурного, спортивного та молодіжного напряму життя селища та долучення громади до активної участі в контролі, організації та проведенні різноманітних заходів, щоб вони відповідали реальним потребам та інтересам громади.

Практика показала, що таке залучення громади до контролю за використанням коштів та формування порядку денного культурного, спортивного та молодіжного напрямків є ефективним інструментом для консолідації селища та його розвитку.

В своїй діяльності ради керуються затвердженими сесією селищної ради положеннями:

Участь у радах є вільною та добровільною – будь-хто може долучитися до розвитку цікавих напрямів в селищі!

Підписуйтесь на сторінки рад у Фейсбук, залишайте ваші побажання, ідеї та пропозиції:

До речі, з вересня до Громадської молодіжної ради та Немішаївського молодіжного парламенту буде проходити набір нових учасників. Про структуру та деталі читайте в матеріалі Немішаївська молодіжна рада та парламент: новий набір.