Громадські обговорення пропозицій щодо добровільного об’єднання громад

20 квітня 2018 року о 18:00 в міському Будинку культури (вул. Богдана Хмельницького, 1) пройдуть громадські обговорення пропозицій щодо добровільного об’єднання територіальних громад.

Рішенням 24 сесії УІІ скликання  від 28.03.2018 року «Про надання згоди на  добровільне  об’єднання  територіальних громад та делегування  представника  до спільної робочої групи», за ініціативою групи  депутатів була надана згода  на добровільне об’єднання територіальних громад селища Немішаєве Немішаївської селищної ради, селища Клавдієво-Тарасове та села Пороскотень Клавдіївської селищної ради,  села Козинці та села Діброва Козинцівської сільської ради, села Микуличі Микулицької сільської ради, селища Бабинці та села Буда-Бабинецька  Бабинецької селищної ради, села Пилиповичі Пилиповицької сільської ради  Бородянського району,  села Мироцьке Мироцької сільської ради Києво-Святошинського району  Київської області  в Немішаївську  селищну об’єднану територіальну громаду з центром в селищі Немішаєве.

Враховуючи, що пропозиції щодо об’єднання з суміжними громадами  надійшли також від Ірпінської міської ради, Бучанської міської ради, Бородянської селищної ради  та мають бути розглянуті у 30-денний термін, на виконання  ч.3 статті 5 Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», з метою  всебічного та об’єктивного обговорення доцільності процесу об’єднання громад буде розглянуто наступні пропозиції щодо об’єднання:

• в Ірпінську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром в місті Ірпінь,
  • в Бучанську  об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром в місті Буча,
  • в Бородянську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром в селищі Бородянка.