Гранти для ВПО на отримання професійної освіти

Данська Рада у справах Біженців (Danish Refugee Council) за фінансової підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва (Swiss Agency for Development and Cooperation/SDC) і Департаменту Міжнародного Розвитку Великобританії (Department for International Development /DFID)  розпочинає нову програму, спрямовану на підтримку внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні, підвищення конкурентоспроможності на ринку праці та стабілізації їх життя шляхом надання можливості отримання професійної освіти.

Головна ціль програми: надання можливості отримання нових та/або покращення існуючих професійних навичок ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні, шляхом надання благодійної допомоги для проходження відповідних курсів, тренінгів та отримання кваліфікованої професійної освіти.

Учасники програми: ВПО з районів з нестабільною політичною і військовою ситуацією, що зареєстровані та проживають на території Донецької, Луганської, Запорізької та Дніпропетровської областей, а також жителі Донецької та Луганської областей, які постраждали від конфлікту в Україні

Програма передбачає підтримку принаймні 500 ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні, шляхом надання індивідуальних грантів в розмірі до 200 доларів США для отримання нових та покращення існуючих навичок через проходження відповідних курсів професійної освіти.

Критерії відбору учасників програми:

1) Доведена мотивація в отриманні нових або покращенні існуючих професійних навиків. Розуміння заявником схеми практичного застосування отриманих навичок в майбутньому для створення можливості отримання доходу. Бажана наявність у заявника досвіду роботи, пов’язаного з отриманням нових або покращення існуючих професійних навиків.

2) Власне інвестування з боку заявника в розмірі не менше 20% від вартості навчання.

3) Наявність кваліфікованого та сертифікованого постачальника відповідальних послуг.

4) Особлива перевага буде надаватися заявникам, сім’ї яких мають соціальну або фінансову вразливість.

Подати зявку можна за посиланням: http://94.153.148.14:8080/title/vet

Заповнення заявки не гарантує автоматичної участі в програмі. Кожна заявка буде розглянута конкурсною комісією, яка прийме рішення щодо подальшої участі заявки в програмі. Рішення конкурсної комісії є остаточним. Данська Рада у справах Біженців залишає за собою право відхилити будь-яку заявку.

Телефони для довідок:

050 367 90 95 Олена

050 610 11 21 Геннадій

073 470 29 07 Антон

Джерело

Матеріал опублікований у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.