Голова взяв участь у круглому столі «Зміцнення місцевої та регіональної демократії в Україні»

Немішаївський селищний голова Сергій Замідра, як один з представників Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, 22 листопада 2017 року взяв участь у круглому столі «Зміцнення місцевої та регіональної демократії в Україні». Захід організований в рамках проекту «Сприяння розвитку місцевої демократії в Україні». Конгрес місцевих та регіональних влад Ради Європи та керівники органів місцевого самоврядування в Україні продовжують спільно вирішувати виклики, які постають перед Україною в контексті реформи децентралізації.
Керівництво Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи спільно з представниками асоціацій органів місцевого самоврядування та українською делегацією в Конгресі обговорили питання посилення місцевої та регіональної демократії в Україні.
У своєму виступі Сергій Замідра зосередився на 2 основних проблемах: підтримка встановлення в ОТГ пріоритету розвитку участі молоді, як основи формування регіональної демократії та необхідності формування якісної системи підготовки для працівників місцевих адміністрацій та рад в частині аналізу та розробки політик.
Візит делегації Конгресу присвячений моніторингу і проміжним висновками щодо виконання Україною Дорожньої карти реформи місцевого самоврядування. У 2015 році Конгрес місцевих та регіональних влад Ради Європи презентував Дорожню карту по Україні, укладену за результатами постмоніторингу виконання рекомендацій Конгресу щодо місцевої та регіональної демократії в Україні. Дорожня карта містить ключові рекомендації для Уряду України, зокрема щодо внесення змін до Конституції України, проведення місцевих виборів та інших питань, які є ключовими для успіху реформи місцевого самоврядування.
У ході заходу керівництво Конгресу Ради Європи позитивно оцінило виступи українських делегатів. «Ваші доповіді є дуже змістовними та прагматичними, в них немає пафосу чи фантастичних декларацій. З ваших слів видно, що місцева влада реально оцінює та бачить усі проблеми та виклики реформи, а головне – вчасно та грамотно їх вирішує», – звернувся до представників української сторони президент Конгресу Гудрун Мослер-Торнстрьом.