Голова селищної ради відзвітувався перед виборцями

09 квітня 2017 року відбувся публічний звіт голови Немішаївської селищної ради за підсумками роботи у 2016 році.

Звіт відбувся за участю місцевих та районних депутатів, громадськості, представників ВО «Батьківщина».
Під час звіту голова охарактеризував свою роботу в контексті діяльності виконавчих органів Немішаївської селищної ради впродовж минулого року з усіх стратегічних напрямків, детально зупинившись на бюджетних питаннях, децентралізації, інвестиціях, реалізації проектів, соціальному захисті населення, житлово-комунальному господарстві, та на конкретних справах, що втілені в життя в галузях освіти, медицини, культури.
На завершення звіту, Сергій Замідра висловив слова вдячності всім, хто словами і справами підтримував та допомагав в розбудові селища та наголосив, що попри позитивні результати роботи в певних напрямках, залишаються ще проблеми, які повинні вирішуватися спільно, тому закликав усіх до співпраці.
Після закінчення доповіді усі бажаючі мали можливість задати питання та отримати вичерпні відповіді на них.
Загалом на звіт з’явилося близько 30 осіб. В рамках обговорення були підняті питання співробітництва Бородянської районної та Немішаївської селищної ради в аспекті пільгових перевезень, харчування школярів, а також благоустрою паркових зон, штрафів за порушення правил благоустрою селища, пожежогасіння, муніципальної поліції та ін.
 Ознайомитися зі звітом ви маєте можливість за посиланням.