Година пам’яті до Дня гідності та свободи

21 листопада у ВП НУБіП України «Немішаївський агротехнічний коледж» пройшла година пам’яті до Дня гідності та свободи. Участь в ній, зокрема, взяли голова Бородянської райдержадміністрації Андрій Анісімов, голова БРР Георгій Єрко, депутат КОР Галина Єрко, керівники органів місцевого самоврядування, студенти та викладачі, представники громади району та ЗМІ.
Присутні поринули в спогади про події 2013-2014 років під час Революції Гідності, спостерігаючи театралізовану літературно-музичну презентацію, емоційною кульмінацією якої стали кадри трагічних подій 18-20 лютого, коли загинула Небесна Сотня. Хвилиною мовчання було вшановано загиблих Героїв Майдану та всіх, хто поліг, захищаючи Україну.
На завершення урочистостей присутні запалили свічі пам’яті українським козакам, воїнам Першої та Другої світової війни, репресованим та закатованим режимом, розстріляній Небесній Сотні – всім, хто віддав життя у самовідданій мужній боротьбі за незалежність нашої держави.
Керівники району та громада поклали квіти до пам’ятного знаку «Героям України» та Вічного вогню. Панахиду за загиблими відслужив настоятель Храму Парафії Різдва Пресвятої Богородиці УПЦ (КП) протоієрей отець Ярослав (Чопань).

За матеріалами БРДА