ГО “Котигорошко” приєдналась до місячника благоустрою

Щороку навесні кожен дивується та обурюється через засмічення лісів, лісосмуг, узбіч трас та доріг, території біля озер та річок побутовим та будівельним сміттям. Велика кількість пластику, скла, бляшанок та іншого непотребу після сходження снігового покрову просто вражають своїми об’ємами.

28 квітня 2018 року в рамках проведення місячника по благоустрою території селища Немішаєве вихованці Немішаївської дитячої громадської організації “Котигорошко” організували прибирання території біля ставка коледжу. Зібрано та вивезено 12 мішків сміття.

Чисті села, селища та міста — це показник культури мешканців, які проживають в них. Закликаємо мешканців селища організовувати прибирання біля своїх будинків, в парках, на дитячих та спортивних майданчиках. Тільки спільною працею зможемо зробити наше Немішаєве привабливим.

Велике прохання до відпочиваючих – прибирайте за собою, не залишайте сміття. Котигорошки передають виклик по благоустрою селища Немішаївському молодіжному парламенту.

Зробимо наше селище чистим!