Фінал Кубку України та Чемпіонат України серед школярів з ушу-саньда

У місті Херсон з 22 по 24 листопада відбувся фінал Кубку України та Чемпіонат України серед школярів з ушу-саньда. Змагання відбулися за участю близько 400 учасників з 10 областей України. У складі збірної Київської області у змаганнях взяли участь 11 спортсменів Немішаївської школи східних єдиноборств “У-Вей”.

За результатами змагань отримано наступні результати та місця: спортсмени з Микулич – Даніель Нсер – І, ІІ місця; Данило Страхов – І, ІІ; Матвій Куявець – І, ІІ; Немішаєве – Артур Лоїк – І, Денис Ільйов – ІІ, ІІІ; Андрій Тимошенко – І, І, І; Олександр Лисак – І, І; Назар Фролов – І, І; Мироцького – Віктор Приходько – ІІ, Наталія Черненко – ІІ; з Клавдієво-Тарасове – Данило Кривенко – І, І.

Блискавичний результат! Саме завдяки нашим спортсменам виборено Кубок за ІІІ загальнокомандне місце у змаганнях для Київської області!

Завдячуючи батькам спортсменів, Вадиму та Оксані Бондарчукам, підприємцям, Денису Борисенку, депутату Київськоі обласної ради, Петру Перевознику, Микулицькому сільському голові, Сергію Замідрі, Немішаївському селищному голові, Олександру Деревінському, Мироцькому сільському голові та виконкомам згаданих місцевих рад наші діти змогли належним чином підготуватися та взяти участь у підсумкових змаганнях року у такому потужному складі.

01 грудня школи бойових мистецтв “У-Вей” відсвяткувала свою 14-ту річницю в Немішаєвому. Учням неодноразово підкорювалися найвищі спортивні олімпи на міжнародних змаганнях в далеких Індонезії, Тайвані, Китаї, Румунії, Чехії, Росії, Білорусі.

Найщиріші вітання нашим бійцям з такою очікуваною і заслуженою перемогою! Висловлюємо слова вдячності на адресу професійного тренера Віталія Лисака. Він, як справжній тренер, готує своїх послідовників і передає найкращий досвід. Сьогодні з ним пліч-о-пліч працює Ілоною Ольховик, яка, окрім представлення на змаганнях своєї вихованки, брала участь у роботі суддівської колегії. Разом – ми сила! Уперед всупереч!

Авторка: Тетяна Ольховик