Фестиваль Великодні дзвони запрошує до участі

Парафія Різдва Пресвятої Богородиці за сприяння Немішаївської селищної ради запрошує вас до участі в VI фестивалі “Великодні Дзвони”. Фестиваль відбудеться у другий день Великодня – 9 квітня 2018 року в Будинку культури селища Немішаєве.

У програмі фестивалю:
• Тематичні майстер-класи
• Конкурс творчих робіт
• Святковий концерт
• Гаївки та ігри.

Оголошується конкурс творчих робіт пасхальної тематики “Христос Воскрес”.

До участі в конкурсі запрошуються дошкільнята, школярі, молодь, дорослі, а також сім’ї, родини, класи та інші групи.

У конкурсі можуть брати участь творчі роботи виконані за такими напрямками: образотворче мистецтво, паперова пластика, писанкарство, вишивка, ткацтво, бісероплетіння, кераміка та іншими.

Не будуть прийматися роботи, які не відповідають тематиці заходу, твори з порушенням авторського права, готові придбані вироби, розмальовки.

Журі оцінюватиме оригінальність ідеї та виконання, художнє оформлення, відповідність роботи темі, віковим та індивідуальним можливостям виконавця, творча фантазія та художні навички.

Роботи приймаються до 1 квітня 2018 року:
⦁ У Будинку культури – Александрова Наталія Олександрова (тел.096-511-89-98);
⦁ У школі №1 – Білокриницька Тамара Михайлівна;
⦁ У школі № 2 – Кобко Тетяна Миколаївна;
⦁ У коледжі – Моос Ніна Петрівна.

Усі роботи обов’язково повинні бути підписані (ПІБ, вік)

Виставка конкурсних робіт та нагородження переможців відбудеться 09 квітня 2018 року в приміщенні Будинку культури селища Немішаєве. Найкращі роботи конкурсу «Христос Воскрес» нагороджуються пам’ятними відзнаками. Усі інші учасники фестивалю отримають заохочувальні призи та подяку від організаторів фестивалю.

Більше інформації в групі: https://www.facebook.com/groups/201652566870538/