Експертне обговорення проекту Створення платформи взаємодії влади та різних поколінь громади Немішаєва

22 травня в селищі на базі Немішаївського агротехнічного коледжу в приміщенні бібліотеки об 11:00 відбудеться обговорення проекту Створення платформи взаємодії влади та різних поколінь громади Немішаєва “Кадри вирішують все!” за участі іноземних експертів.

Захід передбачає презентацію напрацювань селища в в рамках реалізації спільного проекту з Радою Європи, засідання Ради старійшин та Молодіжного парламенту, обговорення поняття етичного кодексу, як фундаменту для активної та плідної співпраці між органами місцевого самоврядування та населенням, а також участі громади в процесі прийняття рішень та контролі за їх виконанням.

Даний захід підготовлений за фінансової підтримки Спільного проекту Європейського союзу та Ради Європи. Викладені в ньому погляди не можуть жодним чином розглядатися як такі, що відображають офіційну позицію Європейського союзу і Ради Європи.