Дні прийому громадян дільничними офіцерами поліції

Дільничні офіцери поліції Бородянського району: 

Старший дільничний офіцер поліції Мельниченко Микола Юрійович обслуговує населені пункти:

  • селище Пісківка;
  • с. Мигалки;
  • с. Раска;
  • с. Мар’янівка.

 

 

 

 

 

Старший дільничний офіцер поліції Ничипоренко Вадим Павлович обслуговує насе­лені пункти:

  • селище Бородянка;
  • с. Шибене;
  • с. Красний Ріг;
  • с. Коблиця;
  • с. Коблицький Ліс;
  • с. Качали;
  • с. Галинка;
  • с. Великий Ліс;
  • с. Талиське;
  • с. Мирча;
  • с. Стара Буда.

 

Дільничний офіцер поліції Черниш Олександр Михайлович обслуговує населені пункти:

  • селище Бабинці;
  • с. Буда Бабинецька;
  • с. Здвижівка;
  • с. Нове Залісся;
  • с. Небрат;
  • с. Берестянка;
  • с. Луб’янка;
  • с. Блиставиця;
  • с. Озера.

 

 

Дільничний офіцер поліції Салюк Петро Миколайович обслуговує населені пункти:

  • селище Немішаєве;
  • с. Микуличі;
  • с. Козинці;
  • с. Діброва.

 

 

 

 

 

Дільничний офіцер поліції Чабах Юрій Олександрович обслуговує населені пункти:

  • селище Клавдієве;
  • с. Пороскотень;
  • с. Пилиповичі.

 

 

 

 

 

Дільничний офіцер поліції Шаленко Вадим Сергійович обслуговує населені пункти:

  • с. Загальці;
  • с. Нова Буда;
  • с. Майданівка;
  • с. Ви­шняки;
  • с. Язвинка;
  • с. Дружня;
  • с. Вабля;
  • с. Нова Гребля;
  • с. Но­вий Корогод;
  • с. Дмитрівка;
  • с. Озірщина;
  • с. Поташня;
  • с. Бон­дарня;
  • с. Волиця.

Дні прийому громадян дільничними офіцерами поліції в приміщеннях сільських та селищних рад:

селище Бородянка – перша та третя середа кожного місяця;

селище Пісківка – друга та четверта середа кожного місяця;

селище Клавдієве – перша та третя середа кожного місяця;

селище Бабинці – перша середа кожного місяця;

селище Немішаєве – друга та четверта середа кож­ного місяця;

с. Мигалки – друга середа кожного місяця;

с. Загальці – перша середа кожного місяця;

с. Майданівка – друга середа кожного місяця/

с. Качали – третя середа кожного місяця;

с. Мирча – четверта середа кожного місяця;

с. Дружня – третя середа кожного місяця;

с. Н.гребля – перша середа кожного місяця;

с. Діброва, с.н.корогод – друга середа кожного місяця;

с. Озірщина – четверта середа кожного місяця;

с. Пилиповичі – друга середа кожного місяця;

с. Н.залісся – друга середа кожного місяця;

с. Шибене – третя середа кожного місяця;

с. Небрат – четверта середа кожного місяця;

с. Здвижівка – перша середа кожного місяця;

с. Лубянка – друга середа кожного місяця;

с. Блиставиця – третя середа кожного місяця;

с. Озера – четверта середа кожного місяця;

с. Микуличі – перша та третя середа кожного місяця;

с. Козинці – третя середа кожного місяця.