Держспоживслужба інформує про випадок ботулізму

Відповідно до листа Вишгородського міжрайонного відділу лабораторних досліджень Державної установи «Київський обласний лабораторний центр МОЗ України» від 24.05.2018 №, в мешканця м. Києва зареєстровано випадок захворювання на ботулізм, який вживав в їжу плітку (плотву) в’ялену, придбану в супермаркеті «АТБ» розташованого в м. Харків.

За результатами епідеміологічного розслідування випадку захворювання на ботулізм встановлено, що виробником рибної продукції, яка споживалась є ТОВ «ТАМАКО-ЇНВЕСТ» (Черкаська область, Черкаський район, с. Хутори, вул. Різдвяна, 2-а).

З метою запобігання виникненню випадків захворювання, профілактики харчових отруєнь, враховуючи реєстрації випадків захворювання людей на ботулізм, просимо бути обачними. Особливо небезпечними є консерви домашнього приготування, копчена, в’ялена м’ясна і рибна продукція, а також продукти, в яких є умови для розвитку збудників та токсиноутворення, зокрема порушення правил транспортування та зберігання.

Картинки по запросу ,ботулизм