День цивільного захисту в Немішаївської ЗОШ І-ІІІ ст. №1

13 травня 2017 року в Немішаївській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 проведено День цивільного захисту.

В наш далеко не мирний час дуже важливо вміти правильно й швидко реагувати на небезпечні ситуації, знати, як себе повести в тих чи інших обставинах.

День цивільного захисту почався з евакуації, яка була проведена чітко, злагоджено і за короткий час. Учні і вчителі були на спеціально відведеному майданчику вже за 3,5 хвилини від першого звуку сигналу про евакуацію.

Після здачі рапортів про кількість евакуйованих, заступник директора з навчально-виховної роботи Погосян І.В. представила дітям спеціально запрошених гостей – бійців загону “Миротворець”, що базується в Київській області і також виконує бойові завдання в зоні АТО. Бійці загону продемонстрували дітям декілька бойових ситуацій: захват за допомогою службового собаки, елементи бою з димовою завісою тощо. Діти були вражені злагодженістю дій воїнів, їх фізичною формою та вміннями. Також дітям були продемонстровані прийоми рукопашного бою, муляжі різних вибухонебезпечних предметів та боєприпасів, прочитано невелику лекцію з поводження з цими предметами.

Крім зустрічі з бійцями, учні вже традиційно взяли участь у квесті на різних станціях, де змагалися в знанні правил цивільного захисту. Учні початкових класів мали змогу зібрати аптечку першої допомоги, відповісти на питання вікторини цивільного захисту та взяти участь у естафеті спритності.

День цивільного захисту пройшов насичено та цікаво. Ще раз щиро дякуємо бійцям загону “Миротворець”! Слава Україні!

Заступник директора з виховної роботи Яковлєва Т.П.