День науки відбувся в Немішаївському НВК

07 лютого 2020 року в Немішаївському НВК пройшов захід обласного значення День науки. Метою заходу стала демонстрація електронного освітнього ресурсу, нових зразків навчального обладнання для шкільних природничих кабінетів та дивовижних експериментів мобільної лабораторії. Ознайомитись з новинками обладнання для вивчення фізики, хімії, біології, астрономії та інших предметів з’їхались гості з усієї Київської області, а також обласні депутати. Загалом в цей день школа прийняла близько тисячі гостей.

Демонстраційні стенди надала компанія ElizLabs, яка спеціалізується на оснащенні школи, шкільних лабораторій та кабінетів таких, як фізика, хімія, біологія, географія, математика тощо. Демонстрували обладнання учні 8-11 класів школи, які попередньо були проінструктовані вчителями-предметниками та представниками компанії.

До заходу було надано 25 експонатів, які школярі, викладачі та гості мали змогу протестувати в режимі нон-стоп протягом 4 годин.

Невід’ємною частиною заходу стало підбиття підсумків у дружньому колі за участі учнів та адміністрації школи. Майже всі учні відмітили, що мають ще багато сфер, в яких потрібно вдосконалюватися. Вони зазначили навички ораторського мистецтва, вміння пояснювати складні речі простими словами, наприклад, для різних вікових категорій, психологічну та фізичну витривалість, уміння швидко вирішувати складні ситуації та бути гнучкими. Звичайно, відмітили і краще розуміння тем та явищ, про які розповідали, можливість для самовдосконалення. А ще те, як вони пишаються рідною школою, яка дає стільки шансів для саморозвитку.