Чергове засідання виконкому 24.01.2017

Чергове засідання виконкому відбудеться у вівторок, 24 січня, в приміщенні Немішаївської селищної ради. Початок о 16:00.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
1. Про підсумки виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку селища за 2016 рік та Програму соціально-економічного та культурного розвитку селища на 2017 рік.
2. Про підсумки виконання бюджету Немішаївської селищної ради за 12 місяців 2016 року.
3. Про взяття на квартирний облік.
4. Про розгляд листа селищної ради ветеранів щодо реєстрації Клубу «Надія».
5. Про підготовку та відзначення 30-річчя Немішаївської територіальної первинної організації ветеранів України.
6. Про погодження планового тарифу на теплопостачання по ДП «Теплоенерго» ПрАТ «Бородянська СПМК-15» на 2017 рік.
7. Про розгляд листа ТОВ «Євробуд» про зміну цін/тарифів за водопостачання на 2017 рік.
8. Про надання поштової адреси індивідуальним житловим будинкам по вулиці Інститутська в смт.Немішаєве Бородянського району Київської області.
9. Про надання поштової адреси індивідуальноим житловим будинкам по вулиці Пушкіна в смт.Немішаєве Бородянського району Київської області.
10. Надання дозволу Державному підприємству «Молодість» на розміщення цирку-шапіто.
11. Розгляд заяв громадян.
12. Різне.