Чергове засідання виконкому 15.02.2017

15 лютого 2017 року о 17:00 в приміщенні Немішаївської селищної ради відбудеться засідання виконкому.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про процес об’єднання суміжних територіальних громад (в порядку інформування).

2. Про розгляд листа ТОВ «Євробуд» про зміну цін/тарифів за водопостачання на 2017 рік.

3. Про розгляд листа житлово-комунального підприємства «Немішаєве» щодо заборони торгівлі на прибудинковій території багатоповерхового будинку по вулиці Заводська,44.

4. Про визнання квартири №42 в будинку №48 по вулиці Заводська в смт Немішаєве відумерлою спадщиною.

5. Про створення конкурсної комісії з проведення конкурсу на право укладання договорів оренди комунального майна, що перебуває у власності територіальної громади селища Немішаєве.

6. Про надання поштової адреси індивідуальним житловим будинкам по вулиці Перемоги в смт.Немішаєве Бородянського району Київської області.

7. Про заходи Немішаївського міського Будинку культури на лютий-березень 2017 року.

8. Про розгляд листа Клубу «Надія» щодо виділення коштів.

9. Про зняття аварійних та сухостійних дерев.

10. Розгляд заяв громадян.

11. Різне.

Проекти рішень: