Чергове засідання виконкому 13.12.2016

Чергове засідання виконкому відбудеться в понеділок, 13 грудня, в приміщенні Немішаївської селищної ради. Початок о 16:00.

Порядок денний:

1. Про забезпечення роботи об’єктів життєзабезпечення населення та соціальної сфери в осінньо-зимовий період 2015-2016 року.

2. Про приватизацію державного житлового фонду.

3. Про взяття на квартирний облік.

4. Про встановлення селищної ялинки (до дня святого Миколая), організацію проведення Новорічних та Різдвяних свят.

5. Про надання поштової адреси індивідуальному житловому будинку по вулиці Ювілейна в смт.Немішаєве Бородянського району Київської області.

6. Про надання поштової адреси індивідуальному житловому будинку по вулиці Інститутська в смт.Немішаєве Бородянського району Київської області.

7. Про надання адреси квартирам у будинку №2 по вулиці Медова в смт.Немішаєве Бородянського району Київської області.

8. Про розгляд листа Бородянської райдержадміністрації №3-23-1151 від 05.12.2016 року «Про вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС».

9. Про розгляд листа селищної ради ветеранів щодо заснування селищного хору ветеранів.

10. Розгляд заяв громадян.

11. Різне.