Чергова сесія селищної ради

Чергова сесія Немішаївської селищної ради запланована на 08 грудня 2016. Будинок культури. Початок о 17:00.

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ, які вносяться на розгляд 11 сесії VІІ скликання:

1. Про внесення змін до рішення 3 сесії VІІ скликання Немішаївської селищної ради від 24.12.2015 року “Про селищний бюджет Немішаївської селищної ради на 2016 рік».

2. Про затвердження Програми « Безпечне селище» на 2016-2018 роки

3. Про затвердження Програми нагородження відзнаками Немішаївської селищної ради на 2016-2018 роки

4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення в оренду ТОВ «Фінансова компанія «Дніпробуд» земельної ділянки площею 1.66 га для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку по вул. Заводська, 50 в смт Немішаєве Бородянського району Київської області

5. Про розгляд заяви громадянина Бондаренка Володимира Івановича щодо виділення земельної ділянки під забудову ( вул. Гагаріна, 77А)

6. Про зміну цільового призначення земельних ділянок по вул. Шкільна, 16 з земель «для будівництва та обслуговуванняжитлового будинку, господарських будівель та споруд на землі «для будівництва індивідуальних гаражів» ( 6 ділянок )

7.  Про надання дозволу громадянину Калачнюку Володимиру Миколайовичу на передачу в суборенду ФОП Власюку Володимиру Вікторовичу земельної ділянки площею 0,0021 га, розташованій на привокзальній площі в смт Немішаєве, кадастровий номер 3221055900:01:001:0002, цільове призначення – для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.

8. Про надання в оренду громадянину Зарицькому Олександру Володимировичу земельної ділянки площею 0,0128 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі по вул. Заводська, 48/6 в смт. Немішаєве (у зв’язку з переходом права власності).

9. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність громадянину Павлову Сергію Васильовичу земельної ділянки площею 0,1120 га по вул. Мічуріна, 28 в смт Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання земельної ділянки у власність.

10. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність громадянці Пилипець Ганні Олександрівні земельної ділянки площею 0,0800 га по вул. Липнева, 9 в смт Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання земельної ділянки у власність.

11. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність громадянину Копачовець Василю Павловичу земельної ділянки площею 0,0800 га за адресою провулок Липневий, 2 в смт Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання земельної ділянки у власність

12. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність громадянці Нямещук Юлії Олександрівні земельної ділянки площею 0,0800 га по вул. Липнева, 1 в смт Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання земельної ділянки у власність.

13. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність громадянці Рибачок Валентині Олександрівні земельної ділянки площею 0,0800 га по вул. Кленова, 2 в смт Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання земельної ділянки у власність.

14. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність громадянину Колісному Богдану Олександровичу земельної ділянки площею 0,0800 га по вул. Сонячна, 2 в смт Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання земельної ділянки у власність.

15. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність громадянці Щербині Вікторії Сергіївні земельної ділянки площею 0,0800 га по вул. Кленова, 1 в смт Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання земельної ділянки у власність

16. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність громадянину Земцову Миколі Івановичу земельної ділянки площею 0,1000 га по вул. Миколи Личака, 13 в смт Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання земельної ділянки у власність

17. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення у власність громадянам – учасникам АТО земельних ділянок на масиві «Південий» для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання земельних ділянок у власність.

Прізвище, ім’я, по батькові

Адреса земельної ділянки

Площа земельної ділянки, га

1

Бабич Павло Анатолійович

Вул.. Липнева, 25

0,0800

2

Захаренко Валерій Іванович

Вул.. Липнева, 10

0,0800

3

Крайнюков Роман Володимирович

Вул.. Академічна, 2

0,0800

4

Ляденко Олександр Михайлович

Вул.. Кленова, 23

0,0800

5

Перевознік Олександр Миколайович

Вул.. Липнева, 21

0,0800

6

Шкуратов Олександр Леонідович

Вул.. Академічна, 9

0,0800

18. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність громадянам Філіпенко Тетяні Миколаївні, Філіпенку Михайлу Васильовичу земельної ділянки площею 0,0793 га по вул. Чкалова, 39А в смт Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання земельної ділянки у власність.

19. Про розгляд заяв громадян щодо подовження терміну дії рішення 43 сесії УІ скликання від 28.07.2016 року «Про надання дозволу громадянам на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельних ділянок на мікрорайоні «Південний» в смт Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд»:

 Кліщевський Сергій Станіславович – вул. Сонячна, 40

 Кілімович Сергій Федорович – вул. Академічна, 15

20. Про припинення дії договору оренди земельної ділянки площею 0,02 га по вул. Технікумівська, 3 А в смт Немішаєве, якою користується ФОП Степанов П.О. для здійснення підприємницької діяльності ( у зв’язку з викупом).

21. Про внесення змін до рішення 7 сесії УІІ скликання від 12.07.2016 року « Про надання дозволу громадянці Мельник Вірі Андріївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,1320 га по вулиці Пушкіна, 42 в смт Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд» ( надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі( на місцевості).

22.  Про внесення змін до рішення 6 сесії УІІ скликання від 26.05.2016 року « Про надання дозволу громадянці Масловій Людмилі Миколаївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,0750 га по вулиці Залізнична, 27 в смт Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд» (надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі( на місцевості).

23. Про надання дозволу громадянам Мельниченко Марії Ларионівні, Масловській Людмилі Миколаївні на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у спільну часткову власність земельної ділянки площею 0,0714 га по вулиці Радісна, 27 в смт Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд

24.  Про надання дозволу громадянину Мельнику Олегу Валерійовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,1290 га по вулиці Південна, 18 в смт Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд Про надання дозволу громадянину Дуніну Денису Вікторовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,1290 га по вулиці Південна, 18 в смт Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд

25. Про надання дозволу громадянину Куликову Андрію Вікторовичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки площею 0,1500 га по вулиці Південна, 14 в смт Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд

26.  Про надання дозволу громадянину Тарасенко Тарасу Івановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у приватну власність земельної ділянки площею 0,0035 га по вул. Технікумівська, 24 для будівництва гаража № 31 в смт Немішаєве Бородянського району Київської області.

27.  Про надання дозволу громадянину Сироватка Володимиру Степановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у приватну власність земельної ділянки площею 0,0030 га по вул. Заводська, 55 для будівництва гаража № 121 в смт Немішаєве Бородянського району Київської області.

28. Про знесення прибудови до кафе «Шайба» по вул.. Горького, 1 в смт Немішаєве.

29. В порядку обговорення : про механізм виділення земельних ділянок учасникам АТО

У порядку денному можливі зміни та доповнення.

One thought on “Чергова сесія селищної ради

Comments are closed.