Чергова сесія Немішаївської селищної ради

Чергова сесія Немішаївської селищної ради запланована на 17 квітня 2018 року у Будинку культури. Увага, час змінено! Початок о 18:00.

ПЕРЕЛІК  ПИТАНЬ,

які  вносяться на розгляд 25 сесії УІІ скликання

17 квітня 2018  року

 1. Про затвердження звіту про виконання селищного бюджету Немішаївської селищної ради за І квартал 2018  року.

Виконання доходів (загальний і спеціальний фонд) за 1 квартал 2018 року.

Пояснювальна по Звіту про виконання доходів за 1 квартал 2018 року.

Проект рішення про хід виконання бюджету.

Виконання доходів (загальний і спеціальний фонд) за 1 квартал 2018 року (завантаження з зовнішнього ресурсу).

 1. Про внесення змін до рішення 21 сесії УІІ скликання Немішаївської селищної ради від 21.12.2017 року “Про селищний бюджет Немішаївської селищної ради на 2018 рік».
 1. Про запровадження в селищі Немішаєве соціальної картки «Картка немішаївця».
 1. Про затвердження переліку об’єктів комунальної власності територіальної громади селища Немішаєве, що підлягають передачі в оренду на умовах конкурсу у 2018 році.
 1. Про затвердження звіту про експертну оцінку об’єкту нерухомого майна та продовження договору оренди нежитлового приміщення по вул. Заводська, 46 в селищі Немішаєве з ФОП Бондарчуком В.Г.,  надання йому дозволу на передачу  частини даного  приміщення в суборенду.
 1. Про надання ВП НУБІП «Немішаївський агротехнічний коледж» дозволу на розроблення детального плану території під будівництво лабораторного корпусу з впровадженням дуальної форми навчання та пункту технічного обслуговування орієнтовною площею 1,5 га по вул.. Технікумівська, 1 в селищі Немішаєве.
 1. Про надання ВП НУБІП «Немішаївський агротехнічний коледж» дозволу на розроблення детального плану території під реконструкцію спортивно-оздоровчого комплексу орієнтовною площею 3,7 га  по вул.. Технікумівська, 1 в селищі Немішаєве.
 1. Про надання ВП НУБІП «Немішаївський агротехнічний коледж» дозволу на розроблення детального плану території під будівництво нової котельні орієнтовною площею 0.93 га по вул. Технікумівська, 1 в селищі Немішаєве.
 1. Про передачу в постійне користування ПАТ  КБ «Приватбанк» земельної ділянки площею 0,0828 га, кадастровий номер 3221055900:01:015:0008, розташованої за адресою вул. Б. Хмельницького, 6  в селищі Немішаєве.
 1. Про поновлення договору оренди земельної ділянки площею 0,28 га, яку орендує громадянин Гавриш Роман Леонідович по вул. Чкалова, 34 в селищі Немішаєве для будівництва і обслуговування будівель торгівлі.
 1. Про надання дозволу громадянці  Прокопенко Марії Олександрівні на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею 0,11 га по вул. Чкалова. 43  в селищі Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 1. Про надання дозволу громадянці  Легкоступ Надії Олексіївні  на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею 0,1348 га по вул. Б. Хмельницького, 54 в селищі Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 1. Про надання дозволу громадянину Мокляку Павлу Євгеновичу на складання технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)  площею 0,0931 га по вул. Осіння, 15 в селищі Немішаєве для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.
 1. Про надання дозволу громадянину Нікітенку Андрію Степановичу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у  власність земельної ділянки площею 0,0050 га  для  будівництва  індивідуального гаража № 1  по вулиці Гагаріна, 14  в селищі Немішаєве.
 1. Про надання дозволу громадянці Маєвській Світлані Анатоліївні на  розроблення проекту землеустрою щодо відведення у  власність земельної ділянки площею 0,0042 га  для  будівництва  індивідуального гаража  по вулиці Технікумівська, 24  в селищі Немішаєве.
 1. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1415 га по вул. Південна, 10 в селищі Немішаєве для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання  ділянки  у власність громадянці Терещенко Зої Вадимівні.
 2. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0801 га по вул. Шевченка, 62 в селищі Немішаєве для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання  ділянки  у власність громадянці Жиліній Наталії Олександрівні.
 3. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,1046  га по вул. Шевченка, 16А в селищі Немішаєве для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання ділянки у   власність громадянці Михайленко Ганні Олексіївні.
 4. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,0874 га по вул. Пушкіна, 62  в селищі Немішаєве для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд та надання  ділянки у    власність громадянину Кривенку Анатолію Івановичу.
 5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність громадянину Титенку Миколі Михайловичу земельної ділянки площею 0,0075 га для будівництва індивідуального гаража по вул. Технікумівська, 24 в селищі Немішаєве.
 6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність громадянці Мельник Луізі Никифорівні земельної ділянки площею 0,0050 га для будівництва індивідуального гаража № 192  по вул.. Технікумівська, 24 в селищі Немішаєве.
 7. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність громадянці Смоловик Олені Віталіївні земельної ділянки площею 0,0090 га для будівництва індивідуального гаража № 8  по вул. Біохімічна, 32 в селищі Немішаєве.
 8. Про подовження терміну дії договорів на тимчасове користування місцем, що перебуває в комунальній власності, під розташування тимчасової споруд торгівельного призначення для здійснення підприємницької діяльності.
 • ФОП Дмитренко Петро Павлович, вул. Залізнична, 16/4 (побутова хімія)
 • ФОП Вороненко Олена Олександрівна, траса Київ-Ковель (зупинка)
 • ФОП Приходько Яна Вікторівна, вул. Заводська, біля Фори (промислові товари)
 • ФОП Некрутенко Павло Анатолійович, вул. Заводська, біля Фори (м’ясо)
 • ФОП Вороненко Людмила Олександрівна, вул. Заводська, біля Фори (перукарня)

У порядку денному можливі зміни та доповнення.

Завантажити архівний файл з проектами рішень ви можете за цим посиланням.