Чергова перемога Немішаєвого

05 грудня у Києві відбулася церемонія нагородження переможців всеукраїнського конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування». Такий конкурс Міністерство розвитку громад та територій у співпраці з Програмою Ради Європи «Децентралізація і реформа місцевого самоврядування в Україні» проводять вшосте. Цьогоріч зі 136 практик органів місцевого самоврядування конкурсна комісія обрала 30 переможців. Привітав їх і вручив нагороди заступник Міністра розвитку громад та територій В’ячеслав Негода.

Він нагадав, що конкурс започаткували в 2014 році, коли в країні стартувала реформа місцевого самоврядування та територіальної організації влади, завдання якої – створити умови для розвитку громад, комфортних для життя і самореалізації їх мешканців. А ідея конкурсу – кращі реалізовані в громадах практики поширювати на територію всієї України.

В темі «Практики залучення молоді до місцевого економічного розвитку» у номінації «сільські ради», «селищні ради» Немішаївська селищна рада отримала Диплом ІІ ступеня за практику «Система розвитку участі молоді на основі механізмів спільного прийняття рішень «Від молодіжного парламенту до спеціалізованих громадських рад».

Нагадаємо, що це вже третя нагорода селища на цьому конкурсі. Перша нагороду ми здобули в 2017 з проєктом «Соціальна картка Немішаївця», а другу в 20018 за «Системний облік мереж зовнішнього освітлення та картування».

One thought on “Чергова перемога Немішаєвого

Comments are closed.