Бородянський РВК інформує

З метою якісної підготовки до можливого призову на військову службу за призовом осіб офіцерського складу восени 2017 року та для створення резерву кандидатів всім офіцерам запасу Бородянського району віком до 43-х років, що не проходили військової служби, необхідно ТЕРМІНОВО прибути до Бородянського районного військового комісаріату за адресою: селище Бородянка, вул. Центральна, б.294 (каб.8) для проходження медичного огляду з метою визначення ступеня придатності до військової служби та звірки облікових даних. З собою мати військово-облікові документи та паспорт громадянина України.

Офіцери запасу, які мають право на відстрочку або звільнення від призову на військову службу за призовом осіб офіцерського складу відповідно до ст.17 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» теж повинні прибути до Бородянського районного військового комісаріату, пройти медичний огляд та подати власноручно написану заяву з проханням надати відстрочку або звільнити від призову разом із підтверджуючими документами для подальшого її розгляду атестаційною комісією Київського обласного військового комісаріату.

Офіцери військової служби за призовом отримують грошове забезпечення від 9000 гривень, призиваються на військову службу терміном на 18 місяців з них 3 перших місяці у вищому військовому навчальному закладі на курсах перепідготовки та підвищення кваліфікації (в зону АТО не залучаються) забезпечуються за нормами офіцера військової служби за контрактом. За офіцером військової служби за призовом на період призову зберігається робоче місце посада та середній заробіток на підприємстві, установі, організації незалежно від форм власності.

При виникненні запитань звертатись за тел. (04577) 5-13-45 – черговий Бородянського РВК.

Залишити відповідь