Біохімзавод урочисто відкрив новий дитячий майданчик

30 червня, незважаючи на ранковий дощ та невтішні прогнози погоди, на масиві Біохімзавод зібралась уся дітвора. Чудовий привід до збору – свято з нагоди відкриття нового дитячого майданчика.

Майданчик було закуплено ще минулого року в рамках освоєння виграних коштів на конкурсі Бюджет участі селища Немішаєве 2017. Процес реалізації йшов не завжди легко – потрібно було не тільки закупити майданчик, а перш за все підготувати місце для його встановлення. Але громадський актив масиву успішно справився з цією задачею – і в результаті усі мешканці масиву та сусіди із задоволенням святкували!

Для дітей була підготовлена чудова розважальна програма, конкурси, пісні, акваргим, повітряні кульки, конфеті. Господині масиву теж чудово підготувалися – частували морозивом, солодкою водою, бананами, льодяниками та смачнющими варениками!

Свято пройшло в дружньому сімейному колі. Душевно та яскраво. Висловлюємо щиру подяку усім, хто взяв участь в організації і святкуванні, а також окремо громадському активу: Надії Андрієнко, Олені Смоловик, Наталії Чорноусько, Олександру Туржанському, Дмитру Мезіну, Сергію Ковалю, Онащук Катерині, Вероніці Перевозник!

Переглянути фото з заходу можна за посиланням.